08 cze 2024

13:14 08.06.2024 Relacja z wydarzenia

Dnia 7 czerwca odbył się festyn szkolny „Mam bzika na punkcie Sikornika”. Przy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia współpracowały dwie szkoły: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15. Impreza obfitowała w mnóstwo atrakcji, które dostarczyły wszystkim uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wspomnień.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym pięknym wydarzeniu. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Dzielnicy Osiedla Sikornik oraz Rady Rodziców za okazaną pomoc i wsparcie.

Dziękujemy również Pani Prezydent Katarzynie Budce za obecność w tym ważnym dla nas dniu.

Dzięki Wam wszystkim, festyn „Mam bzika na punkcie Sikornika” był niezapomnianym przeżyciem !

więcej informacji pod linkiem:LINK